czech-kung-fu

Studujte Kung Fu v Číně - Vítejte na stránkách školy tradičního kungfu

pokud hledáte školy kung - fu v číně, která je tradiční čínská bojová umění.naše škola je na úpatí hory taizu výzkumu.
učit se bojové umění kung - fu v číně. ústav pro vzdělávání a podporu tradičních šaolinské kung - fu a čínských bojových umění v číně.

jsme tradiční kung - fu školu, učit studenty z celého světa ve všech různých stylů čínského kung - fu shaolinského kung - fu, sanda (sanshou), představí hru, tai chi, qinna, singi, pa - kua, baji, wing chun.

Tradiční kungfu znamená, že bojové umění je předáváno v nepřetržitém řetězu učitel - žák po mnoho generací od vzniku samotného stylu (často několik stovek let) a vyučované dovednosti jsou zaměřeny praktickým směrem, nikoli sportovním a soutěžním. Snahou je nejen ovládnout techniky, ale porozumět jim a umět je použít v reálné bojové situaci. Cvičit může začít každý a postupně rozvíjet své schopnosti. Nejsme všichni stejní a tak i rychlost učení je individuální. Cílem není sportovní výkon, ale dosažení celkového rozvoje osobnosti skrze pravidelné cvičení. Cesta kungfu je cestou zdokonalování těla i ducha.

mistr kung - fu škole jsou autentické šaolinských mnichů z šaolinského chrámu, originální.studenti zkušenosti života shaolinský mnich. mají bohaté zkušenosti v učení zahraniční studenty v číně a v zahraničí, učitelé jsou pro výuku studentů jednotlivých krmiv a jejich potenciál. studenti často chtějí vrátit po tréninku a hluboké spojení bylo navázáno mezi učiteli a studenty, čas, který máte, tady můžeš nejlíp v životě, takže si můžete v klidu učit kung - fu v akademii.

shaolinmasterxu taichi-quan

V Taizu Kung Fu Academy může studovat každý bez ohledu na věk, kondici, či náboženské vyznání. Díky možnosti studia s ubytováním k nám přicházeji studenti ze vzdálených měst na různé výukové pobyty. Studenti k nám přicházejí z různých důvodů, ať už pro zlepšení zdraví a nabuzení celkové pohody nebo kvůli sebeobrany a zlepšení kondice a flexibility.

Singulární myšlenkou Shaolinského učení je ''Chan Wu He Yi'' což znamená že Zen a bojová umění jsou jedno a totéž, musejí být jednotná.

Kung-Fu nedává člověku jenom sílu a obratnost, učí ho také trpělivosti, radosti z pohybu a vědomí vlastních možností ...Jde především o zdraví těla a ducha.

Pokud máte zájem, přijďte nás navštívit a zacvičit si s námi.

Nabízíme Vám možnost studia kung fu v Číně, a to jak v řádu několika dní tak i několika let, více v sekci Studujte Kung Fu v Číně.

kung fu fighting

Best kung fu school in China

Book Your Training Now, Fill  in a Quick Application , we reapond quickly.